ВЕСИЋ - ПОЧИЊЕ ПРОЦЕНА ШТЕТЕ: Град Београд најоштрије осуђује насиље које си хулигани организовали синоћ у центру нашег града

ГРАД Београд најоштрије осуђује насиље које си хулигани организовали синоћ у центру нашег града, написао је на свом Фејсбук налогу заменик градоначелника Београда Горан Весић.

ВЕСИЋ - ПОЧИЊЕ ПРОЦЕНА ШТЕТЕ: Град Београд најоштрије осуђује насиље које си хулигани организовали синоћ у центру нашег града

Фото: Фацебоок

- Овако су ноћас хулигани, које организује Ђиласов Млађан Ђорђевић, уништавали Београд. Погледајте камене коцке које су вадили како би гађали полицију и уништавали Народну скупштини Републике Србије.

- Погледајте како су ове битанге уништиле постамент скулптуре “Играли се коњи врани” вајара Томе Росандића постављене 1939. године испред скупштинског здања ондашње Краљевине Југославије, а данас Републике Србије.

- Град Београд је јутрос почео процену штете. Чим процена буде завршена објавићемо је и послати кривичну пријаву и пријаву за накнаду штете Првом основном тужилаштву у Београду. Свака од ових битанги која је ухапшена и за коју се докаже да је је учествовала “у насилној скупини” платиће солидарно ову штету - закључио је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (1)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову