ГЛАСНОГОВОРНИЦИ блокадерске, издајниче Србије, свакодневно постављају питање: Кога Србија побеђује? Алудирају и покушавају да буду вицкасти на увелико чувен слоган "Србија побеђује", који се и види и чује на сваком слободарском кораку наше отаџбине.

Коментари (0)