МАРИЈА Савић Стаменић, водитељка Прве ТВ са вишегодишњим искуством, одржала је лекцију "колегама" са тајкунске телевизије Н1. Лекција је дошла због чувене измишљотине из Ваљева да је, наводно, полиција убила дечака (16).

Коментари (0)