ПОТВРДИВШИ да је тзв. Општинска инспекција јуче привремено затворила просторије у којима се налазила српска амбуланта у Косовској Каменици уз образложење да се ради о наводним имовинским проблемима, Српска листа је саопштилаа да је одмах о свему обавестила међународне представнике, као и да активно раде на проналажењу новог простора за амбуланту док се овај проблем не реши, како пацијенти не би трпели.

Коментари (0)