ГРАДИШКА У БЛОКАДИ ЗБОГ ПАДА МОСТА: Хоће ли сад Мила Пајић да диже обојену револуцију? Рецепт „Блокадне кухарице“ резервисан само за Србију

В.Н.

19. 05. 2026. у 11:54

МОСТ на граничном прелазу Градишка између Хрватске и Босне и Херцеговине оштећен је током ноћи, због чега је саобраћај у потпуности обустављен. Сад ће тамо Мила Пајић да покрене борбу против корупције и кампању "Руке су вам крваве!"? Неће.... Хрватска је њена кућа, а Србију би да сруше. То је разлика.

ГРАДИШКА У БЛОКАДИ ЗБОГ ПАДА МОСТА: Хоће ли сад Мила Пајић да диже обојену револуцију? Рецепт „Блокадне кухарице“ резервисан само за Србију

Фото: Принтскрин/Нова

Овај инцидент одмах отвара кључно питање: Хоћемо ли сада у Хрватској имати протесте по рецепту "Блокадне кухарице"?

Одговор је – не. Нећемо их имати, јер је тај рецепт прављен искључиво за обојене револуције у Србији.

Овакве ствари и технички проблеми се, нажалост, дешавају свуда у свету. Инфраструктура је подложна оштећењима.

Међутим, сведоци смо тога да се овакви догађаји једино у Србији, од стране дежурних блокадера, свесно и системски злоупотребљавају за дестабилизацију земље и насилни преврат.

Оно што је свуда у свету ванредна техничка околност, у Србији постаје изговор за политички радикализам, заустављање свакодневног живота и покушаје рушења легитимне власти на улици, мимо избора и демократских процедура.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

НЕМА ПРЕДАЈЕ, БОРБА ДО САМОГ КРАЈА! Сити јури три бода на Виталитију у покушају да одржи шампионске снове