Опозиција поново побегла од дискусије: "Плаћени да раде, а они шетају по лепом времену"

АЛЕКСАНДАР Мирковић, шеф одборничке групе СНС у Скупштини града Београда изјавио је да је политика бежања од дијалога и парламентарне расправе наставила се и данас када су одборници опозиције поново напустили седницу Скупштине града Београда.

Опозиција поново побегла од дискусије: Плаћени да раде, а они шетају по лепом времену

Фото: Новости

- Овим поступком су још једном потврдили да када дође до сучељавања идеја, програма, и аргумената они бирају бежање, јер сем голе мржње, немају шта друго да понуде грађанима Београда и Србије.

Уместо да буде на свом радном месту, ради оно за шта је плаћен и да поверење грађана које му је указано оправда у парламенту, он је изабрао да данашњи дан проведе у шетњи по лепом временом и тиме јасно ставио до знања, да га интереси грађана не занимају, већ само лична промоција.

Жалосно је што од 46 одборника опозиције данашњој седници присуствује само њих 7 али и то јасно показује какав однос имају према  грађанима које представљају и како би се тек понашали када би, неким чудом, били у прилици да дођу на власт.

Фото: Новости

 

Без обзира на све, одборничка група "СНС Александар Вучић- Београд сутра" наставиће да ради у интересу грађана Београда и да се бори за боље сутра нашег града.

Експо, метро, нови савски мост, мали метро, нова аутобуска-железничка станица, посвећеност сваком човеку, свакој општини, свакој месној заједници, политика је председника Александра Вучића и са поносом је подржавамо.

Поверење грађана никада нећемо изневерити а политика развоја, напретка и лепшег лица Београда и Србије, наставиће се захваљујући Александру Вучићу, државнику који је својом политиком, знањем и визијом омогућио историјски развој Београда и Србије и то нико никада неће успети да надмаши.

Живео Београд, живела Србија!!! - изјавио је Александар Мирковић Шеф одборничке групе СНС Скупштине града Београда.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

КРАЈ СВИХ МИСТЕРИЈА - САД ЗНАМО КО ВОДИ РАТ ПРОТИВ СРБИЈЕ: Шешељ се ванредно укључио у програм и разобличио ко стоји иза мрачних акција