СМРТ СТУДЕНТКИЊЕ МИЛИЦЕ ЖИВКОВИЋ ЈЕ ДИРЕКТНА ОДГОВОРНОСТ БЛОКАДЕРА! Крстић: Декан Синани дозволио блокадерима да раде шта им воља

В.Н.

27. 03. 2026. у 12:56

МАРКЕТИНШКИ стручњак Небојша Крстић констатовао је да је за трагедију која се догодила на Филозофском факултету у Београду и смрт студенткиње Милице Живковић директно одговорна управа факултета.

СМРТ СТУДЕНТКИЊЕ МИЛИЦЕ ЖИВКОВИЋ ЈЕ ДИРЕКТНА ОДГОВОРНОСТ БЛОКАДЕРА! Крстић: Декан Синани дозволио блокадерима да раде шта им воља

Foto: Printskrin

Ко је крив за трагичну смрт студенткиње Милице Живковић на Филозофском факултету у Београду?

Сада након трагедије, поставља се јасно питање - Да ли је могуће да је девојка страдала због неодговорности својих блокадерских колега који су оставили петарде и бакље у просторијама факултета?

Ко је одговоран? Ко је крив што су нам факултети постали ово, а не место где се учи? Ко је одговоран за то што су нам бакље замениле књиге?Подсећамо, већ годину и по дана нико не води рачуна шта се дешава у зградама факултета, ко тамо спава борави, шта уноси, да ли су људи унутра безбедни. Као последица тога, једна девојка је изгубила живот. И то све зарад чега? Јер су блокадери хтели да искористе факултете да се докопају власти.

Шта студенти раде на факултету у то време?? Шта ће пиротехничка средства на факултету - због демонстрација и блокада?? Шта раде петарде и бакље на нашим факуктетима??

Те јасно питамо и Ђокића и Синанија - ОСЕЋАТЕ ЛИ СЕ ОДГОВОРНИМ ЗА СМРТ СТУДЕНТКИЊЕ?!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

ПОСЛЕ 20 ДУГИХ ГОДИНА: Бетис има све у својим рукама и налази се надомак пласмана у Лигу шампиона