"НИЈЕ МИ ГА ЖАО, САМО КОНСТАТУЈЕМ...." Јованов о свађи блокадера и Ђиласа

В.Н.

23. 03. 2026. у 08:01

МИЛЕНКО Јованов, шеф посланичке групе СНС, прокоментарисао је актуелну свађу између блокадера и Драгана Ђиласа.

НИЈЕ МИ ГА ЖАО, САМО КОНСТАТУЈЕМ.... Јованов о свађи блокадера и Ђиласа

TANJUG/ SAVA RADOVANOVIĆ

- Риђе г*вно, дебил, кретен, смрад... Ја се никад нисам тако изражавао о Драгану Ђиласу. Наравно, на памет ми не пада да га браним од онога што је сам створио, нити ми га је жао, већ само констатујем - навео је Јованов у објави.

Подсећамо, нетрепељивост на релацији опозицја - блокадери сваким даном је све већа. Сукоби, увреде и јавне прозивке постале су њихова свакодневница.

БОНУС ВИДЕО: Општи рат блокадера

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута