"ПОСЛЕДИЦЕ РАТА ЋЕ БИТИ ДАЛЕКОСЕЖНЕ" Вучић: Зато припремамо план 2030-2035, и моћи ћемо да кажемо људима шта ћемо да чинимо

В.Н.

01. 03. 2026. у 11:23

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић казао је у свом обраћању на ТВ Прва да ће последице рата бити далекосежне као и да је чуо прозивке на рачун Урсуле фон дер Лајен која је заузела рационалан став.

ПОСЛЕДИЦЕ РАТА ЋЕ БИТИ ДАЛЕКОСЕЖНЕ Вучић: Зато припремамо план 2030-2035, и моћи ћемо да кажемо људима шта ћемо да чинимо

FOTO TANJUG/ JOVANA KULAŠEVIĆ

- Данас сви мисле да имају право да доносе судове и ставове о свим питањима у свету. Нема више ничега рационалног, а нема ни реалних емоција, већ се гледа само интерес, да се брине о сопственим каријерама. Ми ћемо земљу чувати стабилном, зато радимо озбиљне ствари у систему одбране. Зато је важно да јачамо економију, повећавамо плате и пензије и да сагледавамо како да то урадимо. Зато цео викенд припремамо план 2030-2035, и моћи ћемо да кажемо људима шта ћемо да чинимо у годинама које су пред нама. И када на крају прође неко време, људи добро виде и добро разумеју да је неко озбиљан и одговоран, посвећен - нагласио је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21

Коментари (0)

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!