ВУЧИЋ ИЗРАЗИО САУЧЕШЋЕ ЕРОДГАНУ И ПОРОДИЦАМА НАСТРАДАЛИХ У ТУРСКОЈ: "Са тугом сам примио вест о тешким саобраћајним несрећама"

В.Н.

01. 02. 2026. у 17:53

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је саучешће породицама страдалих у саобраћајним несрећама у Турској.

ВУЧИЋ ИЗРАЗИО САУЧЕШЋЕ ЕРОДГАНУ И ПОРОДИЦАМА НАСТРАДАЛИХ У ТУРСКОЈ: Са тугом сам примио вест о тешким саобраћајним несрећама

Фото: Printscreen

- Са тугом сам примио вест о тешким саобраћајним несрећама у Турској. Председнику Реџеп Тајип Ердогану и породицама страдалих упућујем искрено саучешће, а народу Турске изразе солидарности у овим тешким тренуцима. Повређенима желим брз опоравак. -  рекао је председник у објави на друштвеној мрежи Икс. 

Подсећамо, најмање 16 је погинуло, а више десетина је повређено у две одвојене саобраћајне незгодекоје су се догодиле у Анталији и провиницји Бурдуру.

У Анталији је путнички аутобус слетео са пута и преврнуо се након што је возач изгубио контролу, док је у несрећи био директни судар два аутомобила. 

Повређени су превезени у околне болнице међу којима је и Градска болница у Анталији. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

САСТАНЦИ РУШЕ ИЛИ ГРАДЕ КОМПАНИЈУ: Како управљање конфликтима утиче на продуктивност тима