ГОСПОДИНЕ ПИЦУЛА, ЈЕСУ ЛИ ОВО ТЕ ЕВРОПСКЕ ВРЕДНОСТИ? Језиво усташко дивљање у Сплиту - Пуном двораном одјекује "за дом спремни" (ВИДЕО)
17. 01. 2026. у 08:45
ГОРЕО је синоћ Сплит, бар како се Хрвати хвале на мрежама. Горео је - и то у најгорем могућем светлу - од усташтва, поново, по ко зна који пут.
Повезане вести
ВЕЛИЧАЊЕ УСТАШТВА И НДХ - КРИВИЧНО ДЕЛО: Народна скупштина Републике Српске усвојила резолуцију
НАРОДНА скупштина Републике Српске усвојила је на посебној седници Резолуцију о осуди и забрани промовисања и величања идеологије и симбола Независне Државе Хрватске и усташке, нацистичке и фашистичке идеологије.
17. 03. 2026. у 17:14
Најновије из рубрике
РУСКИ АМБАСАДОР УПОЗОРАВА: Нацизам опет диже главу у Европи – не смемо то дозволити
ДАН када је нацистичка Немачка напала Совјетски Савез, 22. јун, званично је проглашен за Дан сећања и туге и то је један од најзначајнијих датума за нашу државу и за наш народ, изјавио је амбасадор Руске Федерације у Београду Александар Боцан-Харченко, након што је положио венац на Спомен-гробљу ослободилаца Београда.
22. 06. 2026. у 16:15
СНИМАК КАО КЉУЧНИ ДОКАЗ Детаљ који морате да видите! Све је јасно: Блокадери су лагали (ВИДЕО)
НАКОН саопштења Вишег јавног тужилаштва о унапред планираној симулацији коришћења "звучног топа", појавио се нови снимак са протеста у Београду 15. марта који приказује дешавања непосредно пре него што су окупљени почели да трче.
22. 06. 2026. у 15:19
"СПС ПРИХВАТИО ВУЧИЋЕВ ПОЗИВ": Социјалисти стижу на скуп 27. јуна испред Скупштине (ФОТО)
МИНИСТАР унутрашњих послова и председник Социјалистичке партије Србије (СПС), Ивица Дачић, изјавио је да та странка прихвата позив који је упутио председник Србије Александар Вучић свим партијама из владајуће коалиције да, као гости, учествују на митингу 27. јуна у Београду.
22. 06. 2026. у 14:44
ПРОВОКАЦИЈА БЛОКАДЕРКЕ СА Н1: Изнела лажи о звучном топу, а онда их је председник раскринкао
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је одбрусио блокадерки, а уједно јој објаснио да онај ко ју је обучавао да изусти све ове лажи јој је начинуо медвеђу услугу
22. 06. 2026. у 14:41
ШТА СЕ ЗАПРАВО КРИЛО ИЗА ПРОТЕСТА У НОВОМ САДУ? Мржња према Србији и самопроглашена елита
НА протесту у Новом Саду могли смо да видимо каква је све самопроглашена "елита" учествовала на том скупу.
22. 06. 2026. у 14:36
Zeljko
17.01.2026. 09:15
Dok neki vide druge zemlje kao uzor, stvarnost pokazuje da se iza fasade često kriju ozbiljni problemi i nepravde. Država mora svoje izazove rešavati samostalno, bez spoljnih pritisaka.
Mik
17.01.2026. 09:26
Pustite ustasu
Branko
17.01.2026. 09:28
Picula nam duguje odgovor na ovo pitanje, baš ovako bi ga svaki Srbiin u Srbiji, ali i u Hrvatskoj sročio i upitao Piculu. EU ćuti, ne daj Bože da se u Srbiji nešto orilo ovako protiv Hrvata. Sto dopisa, upozorenje bi odmah pristiglo.
Legionar
17.01.2026. 09:33
Mislim da su gori nego devedesetih
Legionar
17.01.2026. 09:33
Picula će da ćuti za to
Legionar
17.01.2026. 09:34
Neko ide u svet, oni se vraćaju u srednji vek
Legionar
17.01.2026. 09:35
Bog pamti ako Evropa ne vidi
Legionar
17.01.2026. 09:36
To su te vrednosti koje prepoznaje Hrvatska
Marica
17.01.2026. 10:03
@Legionar - Picula Plenkovic Milanović cute to su za njih evropske natovske vrednosti mozda ce da se francuzi predomisle pa da im sada prodaju nove vojne avione rafale ako je Milanovic ubedi Makròna
ISTINA
17.01.2026. 10:07
Ovo naši sa vrha trebali su ga zvanično primiti i onda mu brutalno u lice kazati...njemu i toj EU o takvim događajima...podastreti snimcima(dokazima)...priupitati ih jel su to kriteriji za prijem u EU...koje Srbija ne ispunjava...praktički smo stopirani....da ceo svet to čuje a ne ovako...trala..la....bez veze i ikakvog efekta...!!!???
Kika
17.01.2026. 12:42
@ISTINA - Šta će nam Evropa,pa mi smo već u Evropi,samo što ne dozvoljavamo da nas pelješe.
zoran
17.01.2026. 10:09
... dobri su vam ovi plaćeni botovi. ... zar ne vidite da ste bedni.
susjed
17.01.2026. 11:02
Jadni Li Ste.. Rat nije poceo 1995-te...nego kad Su potomci popa djujica ocistili cijelu dinaruod hrvata...vratilismo se.. stoste mislili?
Duško
17.01.2026. 11:12
Svi znamo da vuk dlaku menja ali ćud ne. Nema zato mesta čuđenju i iznenađenjima. Jednom ustaša uvek ustaša. Neka nam Bog pomogne.
Ljubica
17.01.2026. 11:14
@zoran Vidimo da si ti,ustaški poltron, od toga nema bednije.
Vox
17.01.2026. 11:20
Da u Beogradu bude koncert i da se ori ,cetnici spremni, mislim da bi tog sekunda se oglasila EU da nam deli packe
Brana
17.01.2026. 11:47
Ako su ovo „evropske vrednosti“, onda je jasno zašto Vučić insistira na istini, sećanju i zaštiti srpskog naroda – bez dvostrukih aršina i ćutanja na ustaštvo.
branislav
17.01.2026. 11:55
Zveri u genima nose ubijanje a ohrabrene su jer nisu kažnjene za divljanje u NDH!!
Ćuti i vajna Evropa
17.01.2026. 12:08
..ma nista novo, nego da MI odugovlacimo sa ulaskom u bajnu EU, sve dok se ne raspadnu, a sve su prilike da je to uskoro! puca nato puca i eu...a onda nase vreme dolazi!!! mali misevi iz komsiluka ce da placu da budu sa Srbijom i uz Srbiju (e tu je najveci problem, zaboravljamo brzo!!!)
Kika
17.01.2026. 12:39
Đavo samo sanja,Split mu je bliži, bolje bi mu bilo da se ne pojavljuje u Srbiju,teroristi nam ne trebaju,pogotovo ne Hrvatski,božija kazna,dobiće svoje.
Errtzz
17.01.2026. 13:54
Hrvati ne mogu da budu veće ustase od Srba jer sve su to pokatoliceni Srbi
Zoran
17.01.2026. 16:04
Ovo je kamilica kod nas na proslavi Božića pevaju četničke pesme i mi se našli da nekoga kritikujemo.
Zoran
17.01.2026. 16:41
O ustasama i bolesnoj naciji netreba ni obracati paznju.Hrvati nemogu da se lece jer im je bolest neizleciva.Takve ni u ludnicu neprimaju i bog ce im suditi sigurno.
Van Helsing
17.01.2026. 23:51
Dok naše ulizice obijaju ustaške pragove, njihova fašistička država neguje ustaštvo i ustaške zločince, i svesno i namerno doji mržnjom i ustaškom politikom mlade ljude koji nisu ni rođeni za zadnjeg rata a o ndh znaju taman kol'ko i crnci u Etiopiji...