Политика
"ЖЕЛИМО ДА ЧУЈЕМО ВАС" Председник Вучић позвао грађане на скуп у суботу 27. јуна (ВИДЕО)
24. 06. 2026. у 21:26 >> 21:26
БРНАБИЋ: На скупу 27.јуна биће већинска,пристојна Србија,која је за мир и стабилност
24. 06. 2026. у 20:08
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
НЕВЕРОВАТАН МЕЧ У АТЛАНТИ: Лавови Атласа су други у групи, "Гренадини" се часно опростили од Светског првенства
25. 06. 2026. у 02:04 >> 02:12
Nikolina
15.01.2026. 22:29
Srbija tamo gde joj je mesto – rame uz rame sa najmoćnijim svetskim liderima!
Nikolina
15.01.2026. 22:30
Jedini iz regiona u Davosu govori koliko je Srbija danas poštovana i važna.
Nikolina
15.01.2026. 22:31
Glas Srbije se čuje tamo gde se donose ključne svetske odluke.
Stanicka
15.01.2026. 22:35
Ovo je za Srbiju ogromna čast i privilegija.
Lora
15.01.2026. 22:36
Vučić se našao među tri najpoznatija svetska priznata lidera što zaslužuje sve čestitke i pohvale.
Gojković
15.01.2026. 22:36
Vučić je godinama redovan učesnik Međunarodnog ekonomskog foruma u Davosu
Mrgud
15.01.2026. 22:37
U prilog tome govori i činjenica da je Vučić svuda izuzetno uvažavan,cenjen i poštovan.
Andrea
15.01.2026. 22:37
Malo koji lider male zemlje ima ovu priliku
Hana
15.01.2026. 22:37
Hrvati će tek sada pući od muke i zavisti.
Eva
15.01.2026. 22:37
Pravi lider Vucic
Hana
15.01.2026. 22:38
Mora da su Hrvati sada na aparatima zbog ovoga.
Anka
15.01.2026. 22:38
Vučić i treba i zaslužuje da prisustvuje jednom takvom forumu.
Milica5
15.01.2026. 22:39
Vučiću je mesto uz velike lidere.
Stanicka
15.01.2026. 22:41
Tako i treba. Naš predsednik to apsolutno zaslužuje.
Lea5
15.01.2026. 22:41
Vučić je veliki lider, mesto mu je pored velikih svetskih lidera
Marko
15.01.2026. 22:42
Vučića ceni i poštuje ceo svet.
Stanicka
15.01.2026. 22:45
Tek će sada Hrvati da opletu po Vučiću i Srbiji.
Lora
15.01.2026. 22:45
To jedno ime sve govori. Svaka čast.
Hana
15.01.2026. 22:46
Odlično. Samo lepe vesti nam stižu na početku godine.
Nana
15.01.2026. 22:58
Svetski a nas Srbin.Bravo