"ВЕЋ ВИЂЕНО СА ЈЕДНИМ АЛЕКСАНДРОМ" Ана Брнабић о Јаћимовићу: Претите док се у Француској бори за Србију?

ПРЕДСЕДНИЦА парламента Ана Брнабић коментарисала је речи блокадера Миломира Јаћимовића за Н1 да "сутра долази крај".

ВЕЋ ВИЂЕНО СА ЈЕДНИМ АЛЕКСАНДРОМ Ана Брнабић о Јаћимовићу: Претите док се у Француској бори за Србију?

Фото: Новости

- И данас, директна претња по живот председника Александра Вучића, сада од стране блокадера-профитера Јаћимовића. Шта планирате за нашег председника? Отворено претите убиством? Ко је од надлежних реаговао? Претите док се у Француској бори за Србију? Већ виђено са једним Александром - навела је она на Иксу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ДВА ПУТА СУ СЕ БОРИЛИ ЗА МОЈ ЖИВОТ, МОГЛО ЈЕ ФАТАЛНО ДА СЕ ЗАВРШИ Леа Киш о најтежем животном периоду - Знала сам да нешто није у реду