ВАСИЉЕВИЋ: "Понош је ћутао на сваки терор у претходних 11 месеци, а сада брине за локал у Краљеву" (ВИДЕО)
САВЕТНИЦА за медије председника Србије, Сузана Васиљевић, у једном гостовању прокоментарисала је саопштење које је недавно издао Здравко Понош.

Фото: Танјуг
Наиме, она је у емисији рекла да је "наводно неко стављао налепнице на којима пише 'испумпавај' по локалима у Краљеву", а Понош је то окарактерисао као напад.
- Човек који је ћутао све време, они су обележавали зграде функционера, на камерама опозиционих медија су снимали локале који су радили на дан 'генералног штрајка', након 11 месеци терора, господин Понош није тада дао ни једно саопштење, а сада га брину локали у Краљеву - рекла је она.
Целокупно гостовање погледајте у видео прилогу:

ХРВАТСКА ПОСЛАЛА НОТУ ЦРНОЈ ГОРИ: Вратите Хрватима имовину у Тивту и Доброти
ХРВАТСКА је послала Црној Гори дипломатску ноту, тражећи од ње да врати имовину припадницима хрватске мањине у градовима Тиват и Доброта, пренели су хрватски медији.
09. 10. 2025. у 08:02

БРИТАНЦИ У СТРАХУ: "Испливали тајни документи, Путин планира нуклеарни напад на 32 локације у Европи"
КАКО страхови од претње коју Русија представља европској безбедности настављају да расту, забринутост због ширег конфликта и нуклеарног оружја и даље тиња. Владимир Путин редовно маше "нуклеарним сабљама" од како је Русија у фебруару 2022. напала Украјину, упозоравајући Запад због његове подршке Кијеву, пише британски Express.
08. 10. 2025. у 07:55

"ОТЕЋЕ ВАМ ДЕЦУ! Мирјана Бобић Мојсиловић упозорила родитеље
"ЗАТО, родитељи, док још није касно, зграбите своју децу и забавите их сами!"
09. 10. 2025. у 10:15
Коментари (0)