11 МЕСЕЦИ ОД УЖАСНЕ ТРАГЕДИЈЕ У НОВОМ САДУ: Они људи признају - ми смо 11 месеци усхићени!!!!

ПРОШЛО ЈЕ 11 месеци од трагедије која је задесила Нови Сад и Србију.

11 МЕСЕЦИ ОД УЖАСНЕ ТРАГЕДИЈЕ У НОВОМ САДУ: Они људи признају - ми смо 11 месеци усхићени!!!!

Фото принтскрин Н1

Последњих 11 месеци, кажеш, било је јако добрих и јако лоших вести. Којих је више?

-Ја сам од почетка, када је бунт постао велики, на неки начин усхићен. До дан данас јесам усхићен. И јесам оптимиста. И верујем да ми немамо нити времен, нити разлога да будемо песимисти јер ово друштово је ипак показало невероватну енергију. Неверовата н отпор упркос свему.Упркос једном, какобих рекао, распамећивању, да користим тај ратни израз, који се користио током ратова у бившој Југославији. И да су људи упркос томе успели да сачувају здрав разум, критички однос и показали жељу да живе у једном нормалном друштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (10)

УЖАСНА ВЕСТ СА ФРОНТА: Терористичке методе Украјине се настављају