ШЕШЕЉ О УБИСТВУ ЧАРЛИЈА КИРКА: Ствари ће се даље заоштравати

Novosti online

13. 09. 2025. у 23:40

ПРЕДСЕДНИК СРС др Војислав Шешељ каже да постоје разне претпоставке о организаторима и извршиоцима атентата на америчког патриоту Чарлија Кирка.

ШЕШЕЉ О УБИСТВУ ЧАРЛИЈА КИРКА: Ствари ће се даље заоштравати

Фото: Принтскрин Информер ТВ

- Док се не ухвати убица ништа не знамо, само нагађамо - рекао је Шешељ.

Истиче да се сумња на кијевске власти, али и на припаднике воук идеологије.

- Кирк је био велики противник те идеологије. Он се залагао за оно за шта се залажу сви нормални људи: да постоје два пола - мушки и женски - рекао је Шешељ.

Председник СРС каже да воук идеолигија окупља углавном лудаке.

- Кирк је био велики пријатељ српског народа. Чарли Кирк је живео у средини у којој су живели многи Срби, у Чикагу - подсећа лидер радикала.

Констатовао је да је велика штета што Кирка више нема.

- Ја мислим да ће се ствари у Америци даље заоштравати јер аждаја на издисају није сасвим издахнула и она ће правити још велике проблеме и настојати да по сваку цену сузбије нове ветрове традиционализма - казао је Шешељ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

САСТАНЦИ РУШЕ ИЛИ ГРАДЕ КОМПАНИЈУ: Како управљање конфликтима утиче на продуктивност тима