БЛОКАДЕРИ СЕ СПРЕМАЈУ ДА ПОКВАРЕ ПАРАДУ: Издајници сада ударају и на Војску Србије

БЛОКАДЕРИ су, по налогу својих финансијера, почели да нападају и Војску Србије.

БЛОКАДЕРИ СЕ СПРЕМАЈУ ДА ПОКВАРЕ ПАРАДУ: Издајници сада ударају и на Војску Србије

Фото: Танјуг/Раде Прелић

Након бруталних напада на председника Србије Александра Вучића и његову породицу, напада на Српску православну цркву и патријарха Порфирија, напада на институције, терористичких напада на СНС, СРС и друге партије које их не подржавају, блокадери терористи имају нову мету - Војску Србије.

Београд се припрема за војну параду 20. септембра. Народ са усхићењем чека да види симбол слободе, јединства и снаге. На паради ће, како је и сам председник раније најавио, моћи да се види колико је Србија данас снажнија.

Они иначе добро знају да је ова парада заказана пре шест месеци, и засукали су рукаве увелико да уђу у прљаву кампању управо против Војске. 

Сада је јасно као дан да они желе да униште све српске симболе и институције.

Ово је још један доказ да група анархиста и терориста спремно иде против традиције и културе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

КНЕЖЕВИЋ ПОСЛЕ НОВОГ УДАРА ЗАГРЕБА НА ЦРНУ ГОРУ: Протерати амбасадора Хрватске још данас!