СНИМАК ДРОНОМ: Спектакуларно - овако је изгледао скуп против блокада у Новом Саду (ВИДЕО)
01. 09. 2025. у 09:00
У Новом Саду на скупу против блокада окупио се велики број грађана.
Повезане вести
ДИМНЕ БОМБЕ И ТОПОВСКИ УДАРИ! Блокадери не крију да спремају насиље за данас (ФОТО)
ДА блокадери спремају насиље за данас у Београду, јасно показују слике које објављују на друштвеним мрежама.
23. 05. 2026. у 08:50
ВРХУНАЦ БЕЗОБРАЗЛУКА БЛОКАДЕРА: Пошто више нема људи који би стали уз њих у малтретирању грађана блокадама, поставили су бицикле и моторе
БЛОКАДЕРИ су у Новом Саду још једном покозали безобразлук, пошто више нема људи који би стали уз њих у малтретирању грађана блокадама они су поставили бицикле и моторе.
10. 04. 2026. у 15:41
Најновије из рубрике
ГРОЦКА УЗ ВУЧИЋА: Грађани изашли на улице, спремају се за велики сутрашњи скуп, па познатом поруком ујединили Србију (ВИДЕО)
ГРАЂАНИ Гроцке приредили су прави спектакл, изашавши у великом броју на улицу, уз бакље и заставе узвикујући "Ацо, Србине".
26. 06. 2026. у 20:16
ГЛИШИЋ ИЗ ОПЛАНИЋА ЗА НОВОСТИ: Сви виде да је на делу креирање најмонструознијих лажи против председника Србије
МИНИСТАР за јавна улагања и председник Извршног одбора СНС, Дарко Глишић, говорио је данас за "Новости", на отварању аутопута Адрани-Прељина, о блокадерским аферама "Звучни топ" и "Сарајево сафари".
26. 06. 2026. у 20:11
НЕ ПРЕСТАЈЕ "АЦО, СРБИНЕ": Грађани уз скандирање испраћају Вучића из Опланића (ВИДЕО)
ПРЕДИВАН дан, пун успеха и весеља се приводи крају у Опланићима. Грађани председника Александра Вучића испраћају скандирајући "Ацо, Србине!".
26. 06. 2026. у 19:46
У ОПЛАНИЋИМА И ЖЕНКА АРКТИЧКОГ СОКОЛА: Клуб Краљевих Соколара изненадио председника Вучића (ВИДЕО)
КЛУБ Кралјевих Соколара такође је пруситан у Опланићима, а председник Перица Милетић показао је председнику Александру Вучићу женку Арктичког сокола.
26. 06. 2026. у 19:38
СРБИЈИ НА ПОНОС ОСТАЛИМА НА СРАМОТУ: Сутра велики скуп Српске Напредне Странке под слоганом "Србија једна породица"
У БЕОГРАДУ ће се 27. јуна ове године, испред Скупштине Србије, одржати скуп Српске Напредне Странке под слоганом "Србија једна породица".
26. 06. 2026. у 19:33
Dragan
01.09.2025. 09:36
Narod se okupio i pokkazao svima u Srbiji , ali i u svetu koga podržava kakvu Srbiju želi. Snimci sve govore.
Brane
01.09.2025. 09:36
Neka vide dušmani i teroristi da ne mogu protiv naroda!!!
Crnacokolada037
01.09.2025. 09:57
Zaista prelep prizor!
Ana Josipović
01.09.2025. 09:57
Veličanstveni prizor.
Ana
01.09.2025. 10:18
Prelepe slike.
Jovan
01.09.2025. 10:44
Izuzetno fantastičan skup
Jovan
01.09.2025. 10:45
Ništa lepše nema
Ivan
01.09.2025. 12:50
Novi Sad je protiv blokada. Apsolutna podrška Vučiću!
Milan
01.09.2025. 14:54
Većinska Srbija je juče izašla i pokazala kako se pravi gradjani ponašaju . Bravo za Srbiju .
Kika
01.09.2025. 15:40
Predivan skup protiv blokada u Novom Sadu.
Katarinapp
01.09.2025. 15:44
Bravo Novi Sade,Bravo Srbijo!
Ljiljana13
01.09.2025. 15:46
Pobedice pristojna Srbija
Milica
01.09.2025. 15:46
zaista izgleda velicanstveno.
Nada
01.09.2025. 19:10
Svaka cast svim ljudima koji pristojno pokazuju svoju zelju da sacuvaju svoju drzavu!