"ОВАКВА БРУТАЛНОСТ ПРЕМА ЈЕДНОЈ МЕДИЈСКОЈ ЕКИПИ НИЈЕ ЗАПАМЋЕНА" Милош Вучевић оштро осудио напад на екипу ТВ Информер

V.N.

16. 08. 2025. у 08:13

БЛОКАДЕРИ су ноћас напали екипу ТВ Информер која је уживо извештавала са протеста у Новом Саду, а тим поводом огласио се председник СНС Милош Вучевић.

ОВАКВА БРУТАЛНОСТ ПРЕМА ЈЕДНОЈ МЕДИЈСКОЈ ЕКИПИ НИЈЕ ЗАПАМЋЕНА Милош Вучевић оштро осудио напад на екипу ТВ Информер

Фото: Информер принтскрин

- Блокадери фашисти који су ноћас кренули да руше Градску кућу, напали су екипу ТВ Информер која је уживо извештавала са протеста у Новом Саду. Буквално су их линчовали док су радили свој новинарски посао, новинару Владимиру Савићу и сниматељу Петру Младеновићу нанели су тешке телесне повреде и уништили им опрему. Оваква бруталност према једној медијској екипи није запамћена. Новинари који преносе истину, а не дириговане пароле из неких центара моћи, буквално су им постали “врећа за ударање”. Захтевам хитну реакцију надлежних! Неће им успети да убију истину о овом фашистичком пиру који блокадери већ неколико ноћи спроводе у Новом Саду! Влади и Петру желим брз опоравак. Нема предаје! Победиће Србија - рекао је Вучевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот"

КАРДИОВАСКУЛАРНИ хирург са више од 25 година искуства, који је и сам преживео срчани удар, издао је озбиљно упозорење о свакодневним намирницама. Истиче како је ултрапрерађена храна један од водећих узрока преурањене смрти, опаснија чак и од дувана.

05. 05. 2026. у 14:46

Коментари (0)

Како да од детета направите самопоуздану и успешну особу? Два савета Сигмунда Фројда за све родитеље