"КОЛИКО И ШТА ЈЕ ОН СВЕ УРАДИО ЗА СРБИЈУ, НАЈБОЉЕ ГОВОРИ СТЕПЕН ОПСЕДНУТОСТИ ХРВАТА ЊИМЕ" Брнабић о писању хрватских медија

ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Ана Брнабић огласила се на друштвеној мрежи "Икс" поводом писања хрватских медија.

КОЛИКО И ШТА ЈЕ ОН СВЕ УРАДИО ЗА СРБИЈУ, НАЈБОЉЕ ГОВОРИ СТЕПЕН ОПСЕДНУТОСТИ ХРВАТА ЊИМЕ Брнабић о писању хрватских медија

Фото: Новости

Поводом писања хрватских медија, морам још једном да кажем - е, колико се поносим тиме што је председник Србије баш Александар Вучић.

Колико и шта је он све урадио за Србију, најбоље говори степен опседнутости Хрвата њиме... Каква их то свемирска фрустрираност тера да прате сваки његов корак, до те мере да воде рачуна и о томе шта пева на прослави отварања ауто-пута? Јесте, пева „Бој се бије, бије, застава се вије, за слободу Србије“! Шта је тачно у томе проблем?!?

Не пева Северину, као њима омиљени блокадери и онај (ух...) бивши председник. Не виче „За дом спремни“ (хрватску верзију нацистичког „Зиг хајл“), као Томпсон и скоро пола милиона Хрвата усред Загреба. Не прави се да то није чуо и да није разумео шта нам поручују. Је ли то проблем? ЈЕСТЕ. ТО ЈЕ ЊИХОВ ПРОБЛЕМ. Зато им је Вучић трн у оку.

Пева о слободи Србије, пева Видовдан и да нећемо дати Косово и Метохију, пева Марш на Дрину и слави српске победе. И није певао ни четничке, ни партизанске песме – певао је СРПСКЕ песме, о Србији. Оне које највише сметају онима који вичу „За дом спремни“.

А ми…. колико још ауто-путева има да отварамо под вођством Александра Вучића, тек ће се наслушати песама и нагледати победа Србије. Само полако, и нека чувају живце - написала је Ана Брнабић.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (16)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову