ВУЧЕВИЋ ОТРКИО ПАКЛЕНИ ПЛАН БЛОКАДЕРА: Неће им проћи!
ПРЕДСЕДНИК Српске напредне странке (СНС) Милош Вучевић навео је данас да је, после неуспелих покушаја да се спроведе обојена револуција и блокира држава, на ред дошао покушај да се блокира СНС и истакао да то неће проћи.
Фото: Принтскрин
- После свих досадашњих неуспелих покушаја да блокирају државу и живот грађана, да спроведу обојену револуцију и инсталирају њихову уличарску, насилну политику, на ред им је дошао покушај да блокирају Српску напредну странку. Последња у низу очајничких акција тајкунско-блокадерско-медијске инквизиције коју предводи највећи од свих медијских мрзитеља Србије Драган Шолак, само потврђује да они немају појма шта раде, а морају да оправдају силне милионе које су узели за рушење Србије - навео је Вучевић на друштвеној мрежи Икс.
Вучевић је, реагујући на захтев који је Драган Шолак преко опозиционих медија упутио врховном јавном тужиоцу Загорки Доловац да се забрани рад СНС, истакао да опет из њих проговарају комплекси због успеха Српске напредне странке и председника Александра Вучића и тога што не могу да победе ни на једним изборима, упркос милионима уложеним у то, медијској и свим другим логистикама.
Вучевић је додао да би они, у недостатку идеја, плана и програма, да блокирају и забрањују.
- Очајнички покушај блокадерских очајника јер су пристојни грађани блокирали њихово рушење Србије. А како и неће, кад знају људи да се иза наводних 'блокадера ослободилаца' крију исти они коју су дозволили и погром и прогон нашег народа на Косову и Метохији, који су затварали фабрике и пола милиона људи оставили без хлеба, који су уништавали и унижавали Србију и лично се богатили на муци народа. И сад би поново да се домогну народних пара. Неће им проћи! Србија памти! Стоп насилницима и блокадерима - нагласио је Вучевић.
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
СРПКИЊА КОЈА ЈЕ ОЧАРАЛА МУСОЛИНИЈА Одбила италијанско држављанство: "На дну моје душе - Српство"
ТОКОМ изложбе у Риму 1935. године, где је Милена Павловић излагала са италијанским уметницима, Мусолини је препознао њено презиме и застао да је упозна.
05. 11. 2025. у 08:43
Коментари (0)