ВУЧИЋ О БИН ЗАЈЕДУ: То је једини човек у свету који је разговарао са свим протагонистима светске политике за претходна 24 сата
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је током свог боравка у Емиратима да је шеик Бин Зајед један од ретких у свету који се за 24 часа чуо са свим светским лидерима везано за сукоб на Блиском истоку.
Фото: Принтскрин
- Нисам сигуран колико је једноставно објаснити колико је значајан тај сусрет, не само за нашу земљу него за нашу земљу, него за било кога. Довољно је да кажем да је у претходна 24 сата то једини човек у свету који је разговарао са свим протагонистима светске политике, од председника Америке до председника Русије, везано за кризу овде у региону. Говорили смо о геополитичкој ситуацији. Разменили смо мишљења и договорили ствари за будућност о нашој билатералној сарадњи. - поручио је Вучић.
Препоручујемо
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)