СКАНДАЛ! Опозициони покрајински посланици ухваћени у куповини гласова у Зајечару!

Према сазнањима до којих је дошао портал нсузиво.рс, покрајински посланици из редова Народног покрета Србије, Немања Шарчевић и Предраг Драгојевић ухваћени су у Зајечару како купују гласове.

СКАНДАЛ! Опозициони покрајински посланици ухваћени у куповини гласова у Зајечару!

Foto: nsuzivo.rs

Наиме, у близини бирачког места број 13, грађани су видели и полицији пријавили како поменута двојица посланика дају новац бирачима који су управо изашли са бирачког места.

Грађани су о наведеном догађају обавестили полицију, поднета је кривична пријава, док су се актери куповине гласова удаљили у непознатом правцу.

Подсећамо, наведени посланици су се током данашњег дана са легитимацијама НВО „Нова генерација“ лажно представљали као независни и политички неутрални посматрачи, чиме су додатно дискредитовали сам изборни процес.

(nsuzivo.rs)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...