ФАШИСТИЧКА БАНДА МОРА БИТИ ПОХАПШЕНА: Они који само хоће да уче су линчовани од најгоре фашистичке банде (ФОТО/ВИДЕО)
СТУДЕНТ који жели да учи, Милош Павловић брутално је нападнут у Студентском парку у Београду. Фасистичка банда која га је напала мора бити похапшена! Грађани Србије не желе слике слике Беча и Минхена из 30-тих година. Најбољи међу нама, они који само хоће да уче су линчовани од најгоре фашистичке банде!
Novosti
Милоша је група људи напала док је био у кафићу. Поред Милоша Павловића нападнут је и Владимир Балаћ који је овом приликом задобио ударце.
Погледајте како су студенти фотељаши зверски насрснули на Милоша Павловића:
Након бруталног и фашистичког напада блокадера фотеља Милош и Владимир су хитно пребачени у Ургентни центар.
Милош Павловић видно узнемирен кроз сузе је описао шта се десило:
- Био сам изложен бруталном физичком нападу. Моји другари и ја, а само зато што смо мирно седели у једном кафићу на Новом Београду, код Студењака. Суочили смо се са правим лицем фашизма. Насиље је постало идеологија, а насиље програм тих људи. Ту сам провео цео период школавања у Студењаку. Ту сам дошао да обиђем пријатеље са којима сам делио и добро и зло. Био сам да обиђем и портира, чика Бору. Дошао да се видим са пријатељима. И онда доживите до да вас напољу дочекају. Добио сам лименке и ударце у лице, по стомаку, леђима. И Владимир Балаћ и Лука Лалошевић, свуда смо добили ударце. Оборили су нас на под, дигао сам се некако успео да одем. Надам се да ће открити надлежни кривце и да ће бити кажњени.
Фашистичка банда мора бити похапшена! Не желимо слике Беча и Минхена из 30тих година. Они који само хоће да уче су линчовани од најгоре фашистичке банде!
БОНУС ВИДЕО:
Препоручујемо
ДИРЕКТОР СВЕТСКЕ БАНКЕ: Србија лидер у здравству и иновацијама на Западном Балкану
04. 06. 2025. у 14:28
ПУТИНОВ СПЕЦИЈАЛАЦ: Готово је са Гренландом, нека се спреми Канада?
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су већ одлучиле о судбини Гренланда, да ли је на реду Канада, запитао се Кирил Дмитријев, специјални представник руског председника Владимир Путина за инвестиционо-економску сарадњу са иностранством.
06. 01. 2026. у 12:49
БРИТАНЦИ ТВРДЕ: Ово је Трампов план за Гренланд, погледајте шта нуди амерички председник
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе желе да понуде Гренланду споразум о слободном придруживању, сличан оном које Вашингтон има са појединим малим државама у Тихом океану, сазнаје Економист.
06. 01. 2026. у 14:39
КАКО ИЗГЛЕДА ЖИВОТ У НАЈХЛАДНИЈЕМ МЕСТУ НА СВЕТУ? Село у којем се аутомобили не гасе, телефони не раде, а деца иду у школу на –50°C
ПРОСЕЧНА температура у граду зими пада на -58 степени Целзијуса...
07. 01. 2026. у 18:20
Коментари (22)