Тенис
ЗВЕРЕВ ПРОШАО ДРАМУ ТОКОМ МЕЧА: Осећао сам се ужасно, дао сам себи превише инсулина
21. 06. 2026. у 09:23
Фудбал
ЕГИПАТ НАДОМАК НОКАУТ ФАЗЕ: Салах режирао велики преокрет у другом полувремену
22. 06. 2026. у 05:02 >> 05:02
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
КАКВА ЛУДНИЦА НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ: Иран преживео десетковану Белгију
21. 06. 2026. у 23:02
ШПАНИЈА ПОНИЗИЛА САУДИЈСКУ АРАБИЈУ: Невероватан фудбал на Светском првенству
21. 06. 2026. у 20:01
Miodrag
28.05.2025. 13:28
Najlakše je kritikovati.
Goran
28.05.2025. 13:28
Kritikuju oni koji nemaju nikakvu ideju.
Nikola
28.05.2025. 13:29
Oni koji nikad nista nisu uradili za Srbiju kritikuju i komentarisu.
Lidija
28.05.2025. 13:30
Najlakše je sedeti skrštenih ruku i kritikovati tudji rad i zalaganje.
Vidak
28.05.2025. 13:30
Nema razvoja bez rada i reda, a toga danas ima više nego ikada.
Milica
28.05.2025. 13:31
Da su nekad nesto radili za ovu zemlju ne bi imali vremena da kritikuju.
Bora
28.05.2025. 13:32
Pa tacno tako ignorisanje svega sto je dobro za Srbiju!Pobedice Srbija!
Rea
28.05.2025. 13:34
Uvek je bilo onih vecito ne zadovljnih sta god neko uradio dobro njima se ne svidja!
Rada
28.05.2025. 13:35
Kritika bez alternative nije politika – to je prazna buka. Tako opozicioni poltroni funkcionišu
Ivana
28.05.2025. 13:37
Najlakše je sedeti sa strane i govoriti "ne valja", a najteže ponuditi rešenje. opozicija nikada nema rešenje ni za šta
Rada
28.05.2025. 13:38
Opozicija kao da misli da će se država voditi tvitovima, a ne radom.
Jana
28.05.2025. 13:39
Opozicija se ponaša kao kritičari u pozorištu koji nikad nisu stali na scenu.
Jana
28.05.2025. 13:40
Sve što valja – oni nipodaštavaju. Sve što ne valja – oni koriste kao izgovor.
Lazar
28.05.2025. 13:51
Najlakse je komentarisanje iz fotelje!
Zoran
28.05.2025. 14:11
Narod je još dobar koliko vi novinari lažete
Marija
28.05.2025. 14:15
Svako ko priča negativno o Srbiji,treba ga kazniti.
dada
28.05.2025. 14:20
Kritičari ni sopstvenu dnevnu rutinu ne znaju da organizuju.
dada
28.05.2025. 14:20
vazda su oni sto nista nisu postigli u zivotu svima solili pamet
dada
28.05.2025. 14:23
Takvi ni sebe ne vole.