ВУЧИЋ О СКАНДАЛУ РЕКТОРА ЂОКИЋА: Он је потрчко Наташе Кандић

Novosti online

20. 05. 2025. у 17:13

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић казао је да је ректор Владан Ђокић један "потрчко, пијун".

ВУЧИЋ О СКАНДАЛУ РЕКТОРА ЂОКИЋА: Он је потрчко Наташе Кандић

FOTO TANJUG/ JADRANKA ILIĆ/

Он је тако прокоментарисао вест да је ректор Универзитета у Београду Владан Ђокић потписао сагласност да буде на блокадерској листи за парламентарне изборе које траже, чиме је прекршио одредбе Закона о високом образовању.

- Потрчко Наташе Кандић. Када га подржава она, шта бисте могли да мислите о том човеку. Много ту већих проблема ми имамо. Питање је што није реаговало надлежно тужилаштво, јер то кршење закона о образовању? Они немају права по закону да се баве политиком. Није покренуло поступак, зато што је направљен тај зачарани круг насиља, бандитизма, хулиганизма и противправне запштите кроз институције. Срушили су нам све институције, скупштину, Владу, нису хтели ни са ким да разгоарају. Све анархо-либерални покрети. Чисти бандитизам. Они имају проблем са председником Републике, јер он мора по својој дужности да укаже народу шта се дешава. Више нема опасности од тога да спроведу све у дело, али ће и даље правити штету покушавајући да сачувају базу свог деловања за будуће пучеве и државне ударе. И ништа , ни камен и камен им неће остати ,јер ћемо сву неправду да растуримо. Нећемо стати док захтеви од 12. априла не буду испуњени. Питам тужиоца надлежног, шта сте предузели по питању Ђокића, а ове из Новог Сада из Аепалционог суда, јер вас имало срамота? - питао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје

РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.

18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)

РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).

18. 05. 2025. у 09:54

Коментари (20)

БИВШИ ТРЕНЕР НИКОЛЕ ЈОКИЋА ДОБИО ОТКАЗ У ДЕНВЕРУ: Има нови посао, ево и који (ФОТО)