БЛОКАДЕРИ, ОПОЗИЦИЈА И ШОЛАКОВЦИ БЕСНИ НА ВУЧИЋА ЗБОГ ВЕЛИЧАНСТВЕНОГ СКУПА У НИШУ! Поново му прижељкују стрељање! (ВИДЕО)
ШОЛАКОВЦИ, блокадери и опозиционари бесни су због величанственог скупа у Нишу.

Фото: Принтсцреен
Наиме, они на најбруталнији начин покушавају да дискредитују председника Вучића, поново му призивајући судбину стрељаног Чаушескуа.
- Интересантно је да неко каже да је неки град слободан, а да онда не спава у том граду, дошао је дан раније, него спава у хотелу Наис, који је једно 10 километара ван града, а иначе је на километар и неколико стотина метара од психијатријске болнице Доња Топоница. Тако да то неко објашњење не могу ја да дам, нисам ни ветеринар ни психијатар. Он може да плати 50 њих да пуцају у народ, али њих 50.000 треба да га спрече, који исто носе оружје, овлашћено. Да спрече постојање тих... - рекао је Зоран Живковић гостујући на Шолаковој телевизији.
- Он је аутократа, агресивни. Румуни су сада на корак да изаберу једнога мрчњака политичког. Дакле, убили су Чаушескуа и његову жену... На крају су га убили. И притом је он био популаран председник, зато што је Русе избацио из Румуније политички. Хоћу само да кажем да Вучић одлучује како ће сићи са власти, он сада одлучује - рекао је Жарко Кораћ, идеолог Драгана Ђиласа, гостујући на истој Шолаковој телевизији.
Погледајте приложени снимак:
Препоручујемо

МАРИНИКА ТЕПИЋ СА ХИЛАРИ КЛИНТОН У ИТАЛИЈИ: Све јој плаћа Рокфелер фондација!
19. 05. 2025. у 13:13

ПРОФЕСОР ЧВОРОВИЋ ОТКРИО: Студентску изборну листу саставља човек из Лондона! (ВИДЕО)
19. 05. 2025. у 10:53

ДИВЉАШТВО КАО ОБРАЗАЦ ПОНАШАЊА: Насиље блокадера фотељаша у Краљеву (ФОТО/ВИДЕО)
18. 05. 2025. у 20:44

"ПОДСЕЋАМО ПОЛИЦИЈУ, ОСТАЛО ЈЕ ЈОШ 48 САТИ" Шешељ ће са српским четницима организовати уклањање барикада у Земуну
СРПСКА радикална странка (СРС) подсећа надлежне да је остало још 48 сати до испуњења рока који су дали полицији да ослободи центар Земуна од блокадера који блокадама обележавају границе Независне државе Хрватске.
07. 07. 2025. у 16:38

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.
07. 07. 2025. у 18:33

"ТО ЈЕ СРАМОТА ЗА НАШУ ЗЕМЉУ" Оштра порука из Словеније поводом Томпсоновог концерта: "Усташе су мучиле и клале"
СЛОВЕНАЧКА странка Левица оштро је критиковала присуство Јанеза Јанше на концерту хрватског певача Марка Перковића Томпсона, који велича усташтво, поруком да је то срамота за Словенију.
07. 07. 2025. у 20:35
Коментари (38)