БРНАБИЋ: Наш скуп јуче у Нишу је био један од најлепших и највеличанственијих на којем сам ја до сада била

ГОВОРЕЋИ о свенародном сабору у Нишу, Ана Брнабић је рекла да јој је част што има прилику да прича о њему.

БРНАБИЋ: Наш скуп јуче у Нишу је био један од најлепших и највеличанственијих на којем сам ја до сада била

Фото принтскрин ТВ Пинк

- Наш скуп јуче у Нишу је био један од најлепших и највеличанственијих на којем сам ја до сада била. Осећало се заједништво и међусобна подршка. Александар Вучић је имао један од најбољих говора који сам ја икада чула, поруке које је јуче послао легле су нашем народу као мелем на рану - навела је Брнабић и додала да су јој многи рекли да су осетили олакшање када је рекао да је доста са захтевима блокадера.

Брнабић је рекла да терор њихов траје шест месеци и да је крајње време да се то заврши.

- Од почетка је било све политика и сада смо то јасно видели - оценила је Брнабић за ТВ Пинк.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

ОБРТ: Такер Карлсон саопштио ударну вест