Србину ухапшеном из Звечана одређен притвор до месец дана- ЈЕДИНИ „ДОКАЗИ“ ИЗЈАВЕ СВЕДОКА
Судија за претходни поступак Основног суда у Приштини одредио је месец дана притвора Србину М. Ђ (63), из Звечана, ухапшеном у среду, због сумње да је наводно починио ратне злочине над албанским цивилима током сукоба на Косову и Метохији 1998 и 1999 године. Према речима адвоката Срђана Митровића браниоца ухапшеног који ће уложити жалбу на поменуту одлуку судије основног суда
фото д.з.
Србину ухапшеном из Звечана одређен притвор до месец дана- ЈЕДИНИ „ДОКАЗИ“ ИЗЈАВЕ СВЕДОКА
Приштина(петак, 16 мај)-Судија за претходни поступак Основног суда у Приштини одредио је месец дана притвора Србину М. Ђ (63), из Звечана, ухапшеном у среду, због сумње да је наводно починио ратне злочине над албанским цивилима током сукоба на Косову и Метохији 1998 и 1999 године. Према речима адвоката Срђана Митровића браниоца ухапшеног који ће уложити жалбу на поменуту одлуку судије основног суда у Приштини, докази тужилаштва су непоуздани и заснивају се само на изјавама сведока.
-Иако је та врста доказа непоуздана, али то није сметало тужиоцу да наложи хапшење и затражи притвор- рекао је Митровић након саслушања ухапшеног који је негирао кривицу да је током 1998 и 1999 године наводно починио ратни злочин против цивилног становништва у општини Звечан..
Препоручујемо
САМО У СРБИЈИ: Политичка злоупотреба инфраструктурних несрећа (ВИДЕО)
03. 02. 2026. у 22:00
ПОЧАСНИ ДОКТОРАТ У АЛБАНИЈИ ЗА ШИДЕРА, ВИЛИМСКИ: То се граничи са подмићивањем
03. 02. 2026. у 20:15
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)