"ВИДИМО СЕ 17. МАЈА У 18 ЧАСОВА": Вучић позвао грађане на свенародни сабор у Нишу (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић позвао је грађане да дођу на свенародни сабор у Нишу 17. маја.

ВИДИМО СЕ 17. МАЈА У 18 ЧАСОВА: Вучић позвао грађане на свенародни сабор у Нишу (ВИДЕО)

Foto: Printskrin Instagram/avucic

- Отићи ћемо да се обратимо огромној већини грађана Ниша, пристојних људи, да разговарамо са њима. Позивам све људе да дођу 17. да чују другачији програм, чуће много својих суграђана који по први пут улазе у политику. Да Ниш буде град напретка, нових фабрика, нових постројења, нових научно-технолошких паркова и да много брже напредује него у прошлости. Очекујем да ћемо неке пријатеље који су нам идејно и идеолошки блиски, који добро разумеју шта се догађа у Србији, а који су и веома популарни у нашој земљи, да ће нам се придружити на том величанственом скупу у Нишу - рекао је председник. 

Он је истакао да је остало још само три дана до свенародног сабора у Нишу.

- Видимо се 17. маја у 18 часова - поручио је председник на свом Инстаграм налогу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (22)

УЖАСНА ВЕСТ СА ФРОНТА: Терористичке методе Украјине се настављају