Одржан састанак делегација СНС и Странке правде и помирења

Новости онлине

05. 05. 2025. у 12:04

У СЕДИШТУ Српске напредне странке одржан је састанак делегација СНС и Странке правде и помирења.

Одржан састанак делегација СНС и Странке правде и помирења

Foto: SNS

На састанку је сумирана досадашња успешна сарадња две партије и наглашено је да је у циљу мира и стабилности и даљег развоја наше државе неопходно да сви политички чиниоци покажу висок степен одговорног понашања у интересу свих грађана Србије.

Одлични односи пуни разумевања Срба и Бошњака, као и осталих мањинских заједница, од изузетног су значаја за даљи напредак наше државе, рекао је председник СНС Милош Вучевић и нагласио да односи Срба и Бошњака, засновани на међусобном поверењу, а захваљујући политици председника Александра Вучића, никада нису били на вишем нивоу.

Истакнут је допринос Усамеа Зукорлића у раду Владе Србије и важност бриге о сваком грађанину без обзира из ког дела Србије долази.

Наглашена је важност  државних пројеката и капиталних улагања у Рашку област који су довели до подизања квалитета живота свих грађана у том делу Србије.

Закључено је да су односи Срба и Бошњака од изузетног значаја за будућност Србије и да ће сарадања СНС и СПП на задовољство обе странке бити настављена.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (0)

Четврт века сигурности: Како инвестиционо злато постаје кључ финансијске стабилности у Србији