СИНИША МАЛИ: Видео сам лешинарско коментарисање, и опозиције и осталих
03. 05. 2025. у 20:03
МИНИСТАР Синиша Мали по повратку из САД говорио је у Дневнику РТС шта је све прочитао по слетању.
Повезане вести
СКУП СНС У БЕОГРАДСКОЈ АРЕНИ ДАНАС У 16 ЧАСОВА: Вучић има важну поруку за све кандидате у 10 општина где се одржавају избори (ВИДЕО)
НА СКУПУ Српске напредне странке који се одржава данас од 16 часова у "Београдској арени" биће представљени кандидати на локалним изборима који се 29. марта одржавају у 10 општина
21. 03. 2026. у 10:05
Најновије из рубрике
САМИ СА СОБОМ НЕ МОГУ: Блокадери се тукли због заставе ЕУ, док су улицама парадирали облици живота са шлемовима Вермахта
У Новом Саду је јуче одржан непријављен скуп на ком су се, према проценама Министарства унутрашњих послова, појавили око 7.800 блокадера који су нарушавали јавни ред и мир.
21. 06. 2026. у 22:34
БЕСРАМНО! Блокадер би да дели Србију? Бивши судија Апелационог суда на Н1 отцепљује Војводину из састава државе!
САВО Ђурђић, бивши судија Апелационог суда гостовао је на блокадерској Н1 и том приликом говорио о блокадерском скупу у Новом Саду, где је практично поделио Србију, отцепивши Војводину од територије наше земље, говорећи о камповима и људима који су се у њима окупили.
21. 06. 2026. у 21:44
БРНАБИЋЕВА ДЕМОНТИРАЛА ПИЦУЛУ: Убаците „звучни топ” у све резолуције и не заборавите добро обучене пчеле
ПРЕДСЕДНИЦА Народне скупштине Републике Србије, Ана Брнабић одговорила је на друштвеној мрежи Икс известиоцу Европског парламента Тонину Пицули, након што је он у својој објави критиковао њене изјаве о наводној употреби звучног топа.
21. 06. 2026. у 21:04
Блокадерка се хвалила се великим одзивом грађана, а онда је уследио кадар који је све променио
ОНА је током говора са бине поручила да је задовољна великим бројем окупљених грађана, али снимци са лица места не потврђују такву слику.
21. 06. 2026. у 21:01
БРИТАНСКИ ТЕЛЕГРАФ РАЗБИЈА МИТ О "ЗВУЧНОМ ТОПУ" И "САРАЈЕВО САФАРИЈУ": Без икаквих доказа месецима су лажно пресуђивали Вучићу
НАКОН саопштења Вишег јавног тужилаштва у Београду да су истргом дошли до доказа да је лаж о звучном топу планирана још у јануару, месец и по дана пре блокадерског скупа 15. марта, пише и британски Телеграф. Њихов текст преносимо у целости.
21. 06. 2026. у 20:41
Mane
03.05.2025. 20:20
Ovo je da se uvek ima na umu kakvin opasni umovi vrebaju da jednog dana gospodare Srbijom.
AmunRa
03.05.2025. 20:24
I to je sve što ti bednici mogu da učine. Da lešinare po mrežama, da se mole za nečiju smrt. Na to je smala obojena revolucija.
Iva
03.05.2025. 20:38
Navikao je narod na mržnju i zlobu opozicije.
Katarina
03.05.2025. 21:06
Sramota! Katastrofa kakvi su lesinari!
Stefan
03.05.2025. 21:07
Svako ko zeli da nekom bude lose, nije covek. Opozicija se radovala tudjem losem zdravstvenom stanju... To je dno!!!
Bojana
03.05.2025. 21:08
E upravo tako Sinisa, lesinari!!!
Viki
03.05.2025. 21:10
Lesinarski komentari su pokazali koliko opozicija mrzi Vučića.
Mira
03.05.2025. 21:11
Opozicija je zlo i drugo se ne moze ocekivati od njih.
Nena
03.05.2025. 21:21
Tuzno je sto svoju srecu hoce da grade na tudjoj nesreci.
Ivan
03.05.2025. 21:21
Nece Vucic dozvoliti da narodom vladaju nasilnici.
Ema
03.05.2025. 21:22
Veciti politicki gubitnici su navikli da se slade tudjom nesrecom.
Ana
03.05.2025. 21:23
Od opozicije mozes samo da ocekujes zlobu.
Misa
03.05.2025. 21:24
Sta deugo reci osim katastrofalno ponasanje opozicije
Miki
03.05.2025. 21:25
Za svaku osudu je ponasanje opozicije.
Masa
03.05.2025. 21:25
Strasnonje koliko je opozicija jadna
Jovan
03.05.2025. 21:25
Ovakvo komentarisanje zaista nije kako treba
Jovana
03.05.2025. 21:27
Sramota je ovo što rade opozicionin mediji
Milan
03.05.2025. 21:27
Ovo je zaista dotaklo dno dna
Jovana
03.05.2025. 21:28
Velika sramota od opozicionih lešinara
Mia
03.05.2025. 21:28
Sramota je šta sve rade
Milan
03.05.2025. 21:30
Kako ih nije sramota da se ovako ponašaju
Milan
03.05.2025. 21:30
Ko želi zlo drugima njemu se vrati duplo
Milan
03.05.2025. 21:31
Veliak sramota od strane opozicije, njima ništa nije sveto
Jovan
03.05.2025. 21:31
Vučiću želim brz oporavak i da se ne obazire na negativne komentare.
Jovan
03.05.2025. 21:32
Ogromna sramota od strane opozicije
Katarinapp
03.05.2025. 21:32
Opozcija je najveća zlo!
Iva
03.05.2025. 21:34
Brz oporavak Vučiću.