СИНИША МАЛИ: Видео сам лешинарско коментарисање, и опозиције и осталих
03. 05. 2025. у 20:03
МИНИСТАР Синиша Мали по повратку из САД говорио је у Дневнику РТС шта је све прочитао по слетању.
Повезане вести
СКУП СНС У БЕОГРАДСКОЈ АРЕНИ ДАНАС У 16 ЧАСОВА: Вучић има важну поруку за све кандидате у 10 општина где се одржавају избори (ВИДЕО)
НА СКУПУ Српске напредне странке који се одржава данас од 16 часова у "Београдској арени" биће представљени кандидати на локалним изборима који се 29. марта одржавају у 10 општина
21. 03. 2026. у 10:05
Најновије из рубрике
ПРИСУСТВУЈЕ ВУЧИЋ: Председник на отварању XXI Светског конгреса економиста Међународне економске асоцијације
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствоваће данас у Београду свечаном отварању XXI Светског конгреса економиста Међународне економске асоцијације.
22. 06. 2026. у 07:51
ИЗАБЕРИ 5 ОД 10 ПРИОРИТЕТА И УБАЦИ У БИРАЧКУ КУТИЈУ: Грађани ће 27. јуна моћи да одлучују о будућности Србије
ВЕЛИКИ скуп "Србија, једна породица", који ће бити одржан 27. јуна у Београду, донеће и посебан интерактивни садржај намењен свим грађанима који желе да учествују у креирању визије будућности Србије.
22. 06. 2026. у 07:15
САМИ СА СОБОМ НЕ МОГУ: Блокадери се тукли због заставе ЕУ, док су улицама парадирали облици живота са шлемовима Вермахта
У Новом Саду је јуче одржан непријављен скуп на ком су се, према проценама Министарства унутрашњих послова, појавили око 7.800 блокадера који су нарушавали јавни ред и мир.
21. 06. 2026. у 22:34
БЕСРАМНО! Блокадер би да дели Србију? Бивши судија Апелационог суда на Н1 отцепљује Војводину из састава државе!
САВО Ђурђић, бивши судија Апелационог суда гостовао је на блокадерској Н1 и том приликом говорио о блокадерском скупу у Новом Саду, где је практично поделио Србију, отцепивши Војводину од територије наше земље, говорећи о камповима и људима који су се у њима окупили.
21. 06. 2026. у 21:44
БРНАБИЋЕВА ДЕМОНТИРАЛА ПИЦУЛУ: Убаците „звучни топ” у све резолуције и не заборавите добро обучене пчеле
ПРЕДСЕДНИЦА Народне скупштине Републике Србије, Ана Брнабић одговорила је на друштвеној мрежи Икс известиоцу Европског парламента Тонину Пицули, након што је он у својој објави критиковао њене изјаве о наводној употреби звучног топа.
21. 06. 2026. у 21:04
Mane
03.05.2025. 20:20
Ovo je da se uvek ima na umu kakvin opasni umovi vrebaju da jednog dana gospodare Srbijom.
AmunRa
03.05.2025. 20:24
I to je sve što ti bednici mogu da učine. Da lešinare po mrežama, da se mole za nečiju smrt. Na to je smala obojena revolucija.
Iva
03.05.2025. 20:38
Navikao je narod na mržnju i zlobu opozicije.
Katarina
03.05.2025. 21:06
Sramota! Katastrofa kakvi su lesinari!
Stefan
03.05.2025. 21:07
Svako ko zeli da nekom bude lose, nije covek. Opozicija se radovala tudjem losem zdravstvenom stanju... To je dno!!!
Bojana
03.05.2025. 21:08
E upravo tako Sinisa, lesinari!!!
Viki
03.05.2025. 21:10
Lesinarski komentari su pokazali koliko opozicija mrzi Vučića.
Mira
03.05.2025. 21:11
Opozicija je zlo i drugo se ne moze ocekivati od njih.
Nena
03.05.2025. 21:21
Tuzno je sto svoju srecu hoce da grade na tudjoj nesreci.
Ivan
03.05.2025. 21:21
Nece Vucic dozvoliti da narodom vladaju nasilnici.
Ema
03.05.2025. 21:22
Veciti politicki gubitnici su navikli da se slade tudjom nesrecom.
Ana
03.05.2025. 21:23
Od opozicije mozes samo da ocekujes zlobu.
Misa
03.05.2025. 21:24
Sta deugo reci osim katastrofalno ponasanje opozicije
Miki
03.05.2025. 21:25
Za svaku osudu je ponasanje opozicije.
Masa
03.05.2025. 21:25
Strasnonje koliko je opozicija jadna
Jovan
03.05.2025. 21:25
Ovakvo komentarisanje zaista nije kako treba
Jovana
03.05.2025. 21:27
Sramota je ovo što rade opozicionin mediji
Milan
03.05.2025. 21:27
Ovo je zaista dotaklo dno dna
Jovana
03.05.2025. 21:28
Velika sramota od opozicionih lešinara
Mia
03.05.2025. 21:28
Sramota je šta sve rade
Milan
03.05.2025. 21:30
Kako ih nije sramota da se ovako ponašaju
Milan
03.05.2025. 21:30
Ko želi zlo drugima njemu se vrati duplo
Milan
03.05.2025. 21:31
Veliak sramota od strane opozicije, njima ništa nije sveto
Jovan
03.05.2025. 21:31
Vučiću želim brz oporavak i da se ne obazire na negativne komentare.
Jovan
03.05.2025. 21:32
Ogromna sramota od strane opozicije
Katarinapp
03.05.2025. 21:32
Opozcija je najveća zlo!
Iva
03.05.2025. 21:34
Brz oporavak Vučiću.