ПОКАЗАО ТОТАЛНУ СЛАБОСТ: Куртију крива Србија што не може да формира власт у Приштини
06. 04. 2025. у 18:52
Аљбин Курти је по хитном поступку у недељу поподне заказао седницу тзв. косовског Савета за безбедност после које је закукао као кукавица да због Београда не може да формира нову владу, чиме је само показао своју слабост.
Повезане вести
ПЕТКОВИЋ ПОРУЧУЈЕ: Све претње и терор над Србима долазе од Приштине - никад од Београда
ДИРЕКТОР Канцеларије за КиМ Петар Петковић изјавио је данас да ће Србија наставити одлучно да брине о свом народу у покрајини као и до сада, а да је Аљбин Курти тај који све српско хоће да потлачи и уништи на тим просторима.
20. 05. 2026. у 19:02
ОГЛАСИО СЕ СОРЕНСЕН НАКОН САСТАНАКА У БЕОГРАДУ: Постигнут напредак у разговорима са Вучићем и Петковићем
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Европске уније за дијалог Београда и Приштине Петер Соренсен саопштио је да је са председником Србије Александром Вучићем и директором Канцеларије за Косово и Метохију и главним преговарачем Петром Петковићем размотрио напредак у спровођењу Закона о странцима на Косову и Метохији и навео да је остварен напредак у дискусији о кључним питањима дијалога.
09. 04. 2026. у 16:29
КУРТИЈУ СМЕТА И ЋИРИЛИЦА Нова брука лажне државе: Оспорена одлука о враћању знака "Волим Митровицу"
МИНИСТАРСТВО администрације и локалне самоуправе лажне државе оспорило је одлуку Скупштине општине Северна Митровица о уклањању знака "Волим Митровицу" јер је, како наводе, у супротности са "важећим законским прописима".
18. 06. 2026. у 10:52
НОВИ УДАР НА СРБЕ НА КиМ: Приштина затворила амбуланту у Косовској Каменици
АМБУЛАНТА у Косовској Каменици која је функционисала у оквиру здравственог система Републике Србије, привремено је затворена у понедељак.
16. 06. 2026. у 13:06
ПЕТКОВИЋ ОШТРО: Рашић ухватио "црни албански барјак" и са Куртијем отима мандате српском народу
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић изјавио је данас да је на делу чиста отимачина и крађа мандата српском народу коју спроводе премијер привремених приштинских институција у техничком мандату Аљбин Курти и Ненад Рашић тако што Рашић, који нема довољан број српских гласова у српским срединама и не може да добије један мандат, сада добија албанске гласове из албанских места где су Срби етнички очишћени од 1999. године.
09. 06. 2026. у 12:21
Најновије из рубрике
РЕЖИРАНА ПАНИКА ЗА СТРАНЕ УШИ: Ко је и зашто покушао да изазове грађански рат измишљотинама о звучном топу?
ДА је 15. марта дошло до употребе звучног топа у режиму који му се приписује, политичка расправа не би била главна тема. Главна тема били би стотине повређених људи, пише EagleEyeExplore.
27. 06. 2026. у 21:56
НЕМАЧКИ МЕДИЈИ: Вучић и Рама нуде аустријски модел
КРАЈЕМ фебруара ове године, председник Србије Александар Вучић и албански премијер Еди Рама изложили су свој предлог за реалан одговор на питање са којим се Европска унија узалуд бори већ две године: Како се проширење може постићи без катастрофе? Њихов одговор: Фазно чланство.
27. 06. 2026. у 21:42
ВЕЛИЧАНСТВЕН СНИМАК СКУПА "СРБИЈА ЈЕДНА ПОРОДИЦА" (ВИДЕО)
УБЕОГРАДУ је нешто после 19 часова завршен скуп "Србија једна породица": На овом скупу је, према подацима МУП-а, присуствовало 207.000 људи.
27. 06. 2026. у 20:41
СРБИЈА ЈЕДНА ПОРОДИЦА: Грађани објаснили "Новостима" шта су заокружили на листићу (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ скуп Србија једна породица окупио је велики број грађана.
27. 06. 2026. у 19:52
СНИМАК ИЗ ВАЗДУХА: Погледајте како су роботи одиграли "Моравац" (ВИДЕО)
ТОКОМ данашњег скупа "Србија једна породица" грађани су имали част да виде хуманоидне роботе како играју коло.
27. 06. 2026. у 19:47
Ljiljana13
06.04.2025. 19:03
Ne treba da krivi drugoga za svoje postupke.
Ivana
06.04.2025. 19:03
Kurti je jedno zlo
Ivana
06.04.2025. 19:04
Kurti ne polazi za rukom da unisti Srbiju pa se sad nervira
Damir
06.04.2025. 19:06
Kurti neće uspeti da uništi Srbiju svojom prljavom kampanjom.
Juca
06.04.2025. 19:16
Kurti je zlo
Nina
06.04.2025. 19:17
Klasika, Kurtiju je za sve kriva Srbija
Vuk
06.04.2025. 19:19
Iza Kurtija samo nasilje
Dada
06.04.2025. 19:35
Srpska lista pobedila i to ga najviše boli. Srbi su jasno rekli kome veruju!
Sale
06.04.2025. 19:35
Kad ti je krivo što narod neće po tvom, a tražiš krivca u Beogradu... Kurtijeva politika se raspada pred očima sveta
Alisa
06.04.2025. 19:36
Najlakše je okriviti srbe za sopstveni neuspeh.
Srb
06.04.2025. 19:36
Kurti je najvece zlo i za Srbe i za Albance
Marko34
06.04.2025. 19:44
Kurti opet traži krivca u Beogradu jer ne zna da vodi ni sopstveni narod.
Ljubica
06.04.2025. 20:01
Kurti sprovodi nasilne akcije, provokacije i pretnje, posle toga sledi redovna faza kukanja i paranoje, kako će Srbija da ih napadne i tako u krug.On se ničim drugim ni ne bavi, zbog toga odlaze i Albanci i ima sve manju podršku.