РУШЕ ДРЖАВУ ОД КОЈЕ СУ ЗАРАДИЛИ МИЛОНЕ (ВИДЕО)
И ТАКО, док играју пред камерама комедије, забављају нас пред малим екранима или позоришним сценама они енормно увећавају своје буџете и богатства.
Foto: Printskrin
Међутим, заиграли су се и на улици, овога пута играјући најкомичнију улогу незадовољних грађана. Улогу којом се овога пута, супротно пракси, нама церекају у лице уместо ми њима. Улогу којом урушавају сопствену државу, систем захваљујући ком су постали познати и обогатили се. Улогу којом су се превише заиграли овога пута!
Андрија Милошевић, од једном велики опозиционар, под паролом борбе за правду, одлучио је да се солидарише са просветним радницима, лицемерно подржавајући њихов самоиницијативни финансијски суицид. Ипак, његов буџет, за разлику од просветарског није смео да трпи. Па је тако са супругом скокнуо до Загреба да за бакшиш одиграју коју представу.
Драги Андрија кад си све време агитовао за блокаде и штрајкове што твој „Театар на брду“ није штрајковао?! Ипак твоја шпар каса не трпи „јутрић, кафица, блокадица, јер треба увек за мало Латинска Америкица“.
Цео текст прочитајте на линку испод.
Препоручујемо
ДАЉЕ РУКЕ ОД ГРЕНЛАНДА! СВЕ ГОРИ У ЕВРОПИ НАКОН ОТМИЦЕ МАДУРА: Реакције европских лидера разбеснеће Трампа
САД су у суботу у војној акцији у Каракасу отеле председника Венецуеле Николаса Мадура и његову супругу Силију Флорес, који су спроведени у Градску притворску јединицу у Њујорку, где ће им се судити по оптужници за кријумчарење наркотика. Пратимо уживо најновији развој догађаја након драматичне америчке операције у Венецуели.
05. 01. 2026. у 08:27 >> 13:58
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.
04. 01. 2026. у 08:58
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)