ПРВИ СНИМАК МИЛОША ПАВЛОВИЋА ИЗ КОЛА ХИТНЕ ПОМОЋИ: Брутално нападнут, ударен лактом и попрскан бибер спрејем (ВИДЕО)
СТУДЕНТ Милош Павловић брутално је данас нападнут у Пионирском парку.
Фото: Принтскрин
Како сазнајемо, њега је напало једно лице које је улетело у камп, а потом га ударило и попрскало бибер спрејем.
Њега тренутно возе у Ургенти центар.
Препоручујемо
ВУЧИЋ СТИГАО У АРЕНУ НА ВЕЛИКИ СКУП СНС: Више од 70.000 људи у хали и око ње (ФОТО/ВИДЕО)
21. 03. 2026. у 13:22 >> 17:36
КРЦАТА ХАЛА: Пуна подршка народа Вучићу, спектакуларан призор из Арене (ВИДЕО)
21. 03. 2026. у 17:23
ОГЛАСИО СЕ МУП: Око 70.000 грађана присуствује на скупу СНС у Београдској арени
21. 03. 2026. у 17:21
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)