"САСВИМ НОРМАЛНО, ПРИРОДНО И ЈЕДИНО МОГУЋЕ" Брнабићева о затварању Скупштине - Покушали смо да смањимо било какве безбедносне ризике

Новости онлајн

14. 03. 2025. у 11:18

ПРЕДСЕДНИЦА Народне скупштине Ана Брнабић обраћа се на конференцији за медије.

САСВИМ НОРМАЛНО, ПРИРОДНО И ЈЕДИНО МОГУЋЕ Брнабићева о затварању Скупштине - Покушали смо да смањимо било какве безбедносне ризике

Фото И. Маринковић

Председница Скупштине објаснила је одговарајући на питања новинара зашто је донесена одлука о затварању Скупштине Србије. 

- Постоји правни основ. Мислим да је једино нормално и природно да смо донели одлуку, како би покушали да смањимо било какве безбедносне ризике, да затворимо Народну скупштину данас, сутра и у недељу. Како било ко не би покушао да изазове додатне нестабилности и инциденте у самој Народној скупштини, што не би било добро. Уколико би се то десило, сигурна сам да би читава јавност питала "а зашто сте оставили Скупштину отвореном?". А пре свега тајкунски медији, који би рекли да смо то урадили управо ми како бисмо ми подстакли инциденте. Као што видите нико не може да уђе у Народну скупштину. Не могу чак ни ја као председница Скупштине. Зато данас држим конференцију овде. Мислим да је то сасвим нормално, природно и једино могуће у овом тренутку како бисмо позвали на смиривање тензија и да избегнемо злоупотребу било каквих државних институција - навела је председница Скупштине. 

Фото: Новости

БОНУС ВИДЕО:

Шолаков двојац назвао Вучића Хитлером, поменули самоубиство, гости запретили насиљем

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

ШЕШЕЉ О БОЛНОЈ ИСТИНИ: Председник СРС открио зашто је Кијев данима избегавао размену тела погинулих војника