ОГЛАСИО СЕ ПОВРЕЂЕНИ ПОЛИЦАЈАЦ ЛАЗАР БАЋИЋ: Добио сам више удараца, од једног ударца изгубио сам свест!

Новости

11. 03. 2025. у 21:20

Поводом различитих интерпретација приватног телефонског разговора који је повређени припадник Жандармерије Лазар Баћић водио са мужем своје колегинице у пензији, преносимо вам изјаву Лазара Баћића у целости.

ОГЛАСИО СЕ ПОВРЕЂЕНИ ПОЛИЦАЈАЦ ЛАЗАР БАЋИЋ: Добио сам више удараца, од једног ударца изгубио сам свест!

Фото: Принтскрин

„Синоћ сам приликом ангажовања са мојом јединицом имао задатак да ненасилно уђем у зграду Радио Телевизије Србије и исту обезбедимо изнутра, при чему је моја јединица заустављена и нападнута, а ја сам задобио више удараца у пределу тела и главе. Од силине једног ударца за који ми се учинио да је металним предметом односно „боксером“ сам  тренутно изгубио свест.

Сматрам да ће само темељна истрага довести до утврђивања тачних чињеница.  

Такође, желим да истакнем да ми је веома жао што се мој разговор који сам водио са супругом моје колегинице у пензији, моје речи су извучене из контекста и разговор се злоупотребио и то у моменту кад сам био у постоперативном стању и трпео јаке болове.

Захваљујем се овом приликом свима који су изразили забринутост за моје здравље, посебно председнику Републике, министрима, мојим старешинама и лекарима.

"Жао ми је ако сам било кога довео у заблуду својом изјавом“, поручио је на крају жандарм Баћић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута