ГОРАН Перишић, који се сада представља као жртва некаквог прогона и који наступа на скуповима опозиције, изгледа није био никакав узоран рудар како за себе тврди.
МИНИСТАР правде Ненад Вујић најоштрије је вечерас осудио физички напад на потпредседницу Покрајинске владе Сандру Божић у тренутку док се налазила у свом возилу у Београду и позвао надлежне органе да хитно реагују.
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић био је гост на вечери коју су, поводом Самита ЕПЗ, приредили Његово величанство краљ Данске Фредерик и краљица Мери.
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић у Копенхагену присуствује вечери коју поводом Самита Европске политичке заједнице организују дански краљ Фредерик и краљица Мери.
ПРВО је дошло до неспоразума у саобраћају, али када ме је препознала настао је потпуни хаос, такво насиље још нисам видела, навела је Сандра Божић, потпредседница покрајинске Владе и чланица Председништва СНС за Информер.
Коментари (1)