ЂИЛАС ТРАЖИО РОБИЈУ ЗА ДЕМОНСТРАНТЕ ДОК ЈЕ БИО ГРАДОНАЧЕЛНИК: Видели смо како улазе у зграду РТС и нападају полицајце (ВИДЕО)
ДРАГАН Ђилас док је био градоначелник Београда тражио је робију за демонстранте, а о чему сведочи снимак једног његовог гостовања из тог времена.
Фото: Принтскрин
- Видели смо снимке како улазе у зграду РТС, како упадају у зграду РТС и како гађају полицајца. Са неком мотком овај један иде и удара по њима. Они морају да буду осуђени на дугогодишње казне затвора, али треба неко.
Препоручујемо
ВУЧИЋ ОДГОВОРИО БЛОКАДЕРИМА: Хоћемо да будемо војно неутрални и то је наш избор!
14. 07. 2026. у 13:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (22)