"ТО БИ БИЛА СМРТ ЗА СРБИЈУ" Вучић поновио - Нема прелазне владе, то би био крај успешне и просперитетне Србије

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гост је Дневника 2 на РТС-у.

ТО БИ БИЛА СМРТ ЗА СРБИЈУ Вучић поновио - Нема прелазне владе, то би био крај успешне и просперитетне Србије

Фото: Принтскрин РТС

Вучић је још једном поновио да прелазне владе у Србији неће бити. 

- Када буде констатована оставка, онда ћу да разговарам пре свега са представницима скупштинске већине и биће донесена одлука о мандатару. Важна вест је да, данас сам то потврдио снажније него икада, 4 дана пред како кажу коначно провођење обојене револуције, док сам жив нећу омогућити стварање прелазне владе на уставан и законит начин. Ја сам тај који то једино може да учини на уставан и законит начин. Сматрам да би она била смрт за Србију, крај успешне и просперитетне Србије и повратак на власт без воље народа оних који су најгори у нашој земљи- навео је председник. 

- Мораће неко да ме убије уколико жели да формира прелазну владу - закључио је Вучић. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (28)

ЕГИПАТ НАДОМАК НОКАУТ ФАЗЕ: Салах режирао велики преокрет у другом полувремену