ВУЧИЋ О ЛАЖИМА ШОЛАКОВИХ МЕДИЈА: Говорили су да селаковић није нападнут, а нападач све признао
ПРЕДСЕДНИК Србије Александа Вучић прокоментарисао је на седници СНС изјаву Владимира Ђукановића везану за то да су деца власништво државе, и лажи медија у власништву Драгана Шолака да министар Никола Селаковић није нападнут.
FOTO TANJUG/MARKO ĐOKOVIĆ
Направио је Владимир Ђукановић једну велику глупост, тврди Вучић.
- Сви сте му псовали све по списку, једино ја нисам. Лупио ону глупост око деце и власништва државе. Нема ко му није скочио на грбачу из странке, ја нисам. Само они који се боре, погреше. У праву сте да нам је нанело велику штету, али ви сте се сакрили у мишију рупу. Увек ћу више да поштујем борце који ће да ризикују него оне који се крију. Не постоји лаж коју нису изговорили. Напали су нам Селаковића, напао га зликовац, џукела олош који мрзи Србију. Напао га на улици. Осуђујем, али разумем да напада кога мрзи. Али дан после тога у њиховим групама за притисак (Н1, Нова...) појави се да није било напада. А ми имамо снимак. И он признао дело. Има битанги које и даље тврде да то није истина - казао је он.
ЗЕЛЕНСКИ СА ПРВЕ ЛИНИЈЕ ФРОНТА ПОСЛАО ПОРУКУ ОЧАЈА: Руса је све више и више! Ситуација тешка и компликована
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски је изјавио да је ситуација на фронту тешка и компликована и да се повећава број руских снага.
20. 12. 2025. у 07:09
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (26)