"ДРАГИ ПРИЈАТЕЉУ..." Ердоган честитао Вучићу рођендан
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић примио је, поводом рођендана, честитку председника Републике Турске Реџепа Тајипа Ердогана у којој је изразио уверење да ће сарадња две земље и даље доприносити стабилности региона.
Фото: Танјуг
- Поштовани председниче, драги пријатељу, честитам Вам рођендан и желим Вашој екселенцији још пуно година испуњених здрављем и срећом заједно са Вашом породицом - навео је Ердоган, саопштила је Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
Овом приликом, како је додао, "желим још једном да изразим задовољство изузетним нивоом наших билатералних односа са Србијом и уверење да ће наша сарадња и даље доприносити стабилности региона".
Он је, како се наводи, председнику Вучићу пожелео срећу, а српском народу благостање.
Препоручујемо
ВУЧИЋ У СЕВОЈНУ: Председник обилази породичну компанију за израду спољашње и унутрашње столарије (ВИДЕО)
16. 03. 2026. у 13:49 >> 15:12
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)