БРНАБИЋЕВА ЧЕСТИТАЛА МИЋИНУ, ПА СЕ ОСВРНУЛА НА ДИВЉАЊЕ ОПОЗИЦИЈЕ: Поново су покушали да блокирају и сруше инстутиције и унизе Србију
ПРЕДСЕДНИЦА Народне скупштине Републике Србије Ана Брнабић честитала је Жарку Мићину на избору за градоначелника Новог Сада.
FOTO TANJUG/ RADE PRELIĆ
"Желим да честитам на избору новом градоначелнику Новог Сада, Жарку Мићину
Подсетимо, Мићин је на данашњој седници изабран за градоначелника тајним гласањем, док је опозиција дивљала испред Скупштине града и нападала српску полицију. Више о томе у нашем блогу уживо КЛИКОМ ОВДЕ.
Препоручујемо
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (18)