"СИГУРАН САМ ДА НИЈЕ НИШТА КРАО ОД НАРОДА НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ": Председник Вучић о Звонку Веселиновићу
ГОСТУЈУЋИ на ТВ "Инсајдер" код Бранкице Станковић, председник Србије Александар Вучић осврнуо се и на Звонка Веселиновића.
FOTO TANJUG / DANILO PETERNEIK
Изјавио је да је сигуран да Веселиновић није крао ништа од наших народа на Косову и Метохији.
- Имао је зараде од послова у централној Србији и то од своје фирме која је радила са Кинезима. Ја не знам шта је било пре 2012. године. Добијао је послове пре 2014. и добро радио - рекао је Вучић.
Изјавио је да нема појма да о фирми "Ултра коп" Марка Вучковића, једног од вођа навијача Зрвене звезде, и да нема проблем са тим ако човек ради свој посао одговорно и поштено.
- Ја Марка Вучковића знам. Немам никакав разлог да му посебно помажем. Познајем га са Звездине трибине. Имали смо један инцидент. Више његових момака је мене и брата напало. То је било пре 32 године - казао је он.
Препоручујемо
ТО ЈЕ ПРВА ОБОЈЕНА РЕВОЛУЦИЈА Вучић: ЦИА је преузела Секуритатеу и скинула Чаушескуа
20. 02. 2025. у 22:30
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!
ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.
04. 11. 2025. у 12:33
Коментари (14)