ВУЧИЋ О САВАМАЛИ И БЕОГРАДУ НА ВОДИ: Да се нисам лично ангажовао, имали бисмо најружније место у Европи

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је у емисији Инсајдер ТВ о Београду на води и колико је то донело послова.

ВУЧИЋ О САВАМАЛИ И БЕОГРАДУ НА ВОДИ: Да се нисам лично ангажовао, имали бисмо најружније место у Европи

Фото: Принтскрин

Понавља да нема ниједан рачун у иностранству.

- Да људи знају да нисам крао и пљачкао, већ се борио за ову земљу. За мене су говорили од Јовањице до не знам чега. Хтео сам да будем понекад громобран, понекад булдожер. Ево пример - Београд на води. Да се нисам лично ангажовао, имали бисмо најружније место у Европи. У питању су радна места, у питању су компаније које раде, па колико људи ради у Галерији... Још 1974. је Бранко Пешић причао да ће се Београд спустити на воду, па није док 2016. није урадио неки Вучић - рекао је он.

Београд на води припада 33 одсто држави, а 67 одсто инвеститорима, додао је.

Имао је, каже, велику помоћ Синише Малог.

За бараке у Савамали каже да су биле протиправно подигнуте.

- Нажалост не знам ко је то урадио, али прихватам да сам ја - рекао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (34)

ЧОВЕК МОРА ОСТАТИ НАЈВАЖНИЈА КАРИКА: У Фондацији Мozzart одржан  Serbia AI Security Summit 2026