ВУЧИЋ ПРИМИО ПИСМО: Русија потврдила присуство на ЕXПО27
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је писмо којим Руска Федерација потврђује присуство на Међународној специјализованој изложби ЕXПО27, саопштила је Служба за сарадњу с медијима председника Републике.
Фото: Инстаграм/buducnostsrbijeav
Писмо којим се потврђује учешће на ЕXПО27 председнику Вучићу послао је амбасадор Руске Федерације Александар Боцан-Харченко.
- Убеђени смо да ће овај пројекат знатно допринети даљем развоју стратешког партнерства Москве и Београда. Изражавамо спремност за наставак дијалога о свим релевантним питањима - наводи се у писму.
(Танјуг)
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)