БРНАБИЋ: Вучић је током последњих 10 година патентирао гандијевску трпељивост према свим видовима протеста
УОБИЧАЈЕНО за Ђиласа – свака његова реч је лаж, обмана, манипулација.
FOTO TANJUG/ RADE PRELIĆ
А ко лаже, то сва деца знају, тај и краде. Отуда 619 милиона евра у 10 година власти + најновији милиони на грбачи студената у блокади, који су погурали цену Шолакових медија! Хистерични Ђилас говори о "хистерији" Александра Вучића. Ко је гледао синоћ Хит твит могао је да види да @avucic никада није био мирнији.
Буквално је читаву емисију позивао на стрпљење и молио људе за још мало стрпљења и трпељивости. То је, у ствари, оно што Ђиласа чини још више хистеричним у односу на његову уобичајену агресију и неуротичност.
Што се пендрека и употребе силе тиче, Александар Вучић јесте, додуше и синоћ, али и више пута и током последњих месеци, као и током последњих 10 година, спомињао пендрек и употребу силе – тако што је СВАКИ ПУТ јасно рекао да НЕЋЕ бити пендрека, да НЕЋЕ бити употребе силе против људи који протестују!
Ако ишта, Александар Вучић је током последњих 10 година патентирао гандијевску трпељивост према свим видовима протеста – од блокада међународних путних праваца, до блокада факултета.
За разлику од времена Ђиласове власти када је полицијска бруталност била таква да су људи који учествују на протестима ризиковали сопствени живот да би исказали неслагање са влашћу. Ранко Панић је убијен на митингу 29. јула 2008. То је била демократија!
Изађеш на улицу да протестујеш, да се прошеташ до РТС-а, а полиција те испребија толико да умреш од последица полицијског батинања. И, наравно – нико не буде ни крив ни одговоран.
Да подсетим данашње студенте у каквој земљи смо живели до пре само 12 година – Ранко Панић је убијен зато што је желео да да искаже неслагање, другачији став и мишљење. Убијен је, и нико није одговарао за његову смрт. Тако је то било у Србији у време Ђиласа, Миловојевића, Јовановића, Тепићке, Пајтића, Борка Стефановића, Мирослава Алексића. Само вас поједе „демократски мрак“. И – ником ништа....
Никада више!
Препоручујемо
БРНАБИЋ: Почетна плата просветног радника никад више испод републичког просека
30. 01. 2025. у 20:19
ВУЧЕВИЋ: Свака претња Вучићу претња Србији, њеној стабилности и будућности
17. 02. 2025. у 09:23
ХИТНА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: Ухапшен због језивих претњи породици председника Вучића
17. 02. 2025. у 08:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)