ВУЧИЋ ПОКАЗАО КОЛИКО ЈЕ СРБИЈА УСПЕШНИЈА НЕГО 2012: "Много добрих разлога да ме убију" (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гост је емисије Ћирилица на телевизији Хепи.
Фото: Принтксрин
Подсетио је да нуди опозицији саветодавни референдум.
Показао је разлике у БДП између 2012 и 2024, године као и пројектовани БДП за 2025. годину (35,1 милијарду за 2012. и 88 пројеткованих за 2025).
- Погледајте колико је Србија успешнија него што је била у то време - казао је Вучић.
Показао је и да имамо пола милиона више запослених.
- Много добрих разлога да ме убију - казао је Вучић.
Приказао је и разлику у просечној заради и пензији, родитељском додатку, пољопривредном буџету, извоз ИКТ услуга...
- Просечна пензија у динарима са 23.000 на 51.000 - каже Вучић.
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)