''НАРОД СРБИЈЕ СОЛИДАРАН ЈЕ СА НАРОДОМ САД-а'' Министар Ђурић изразио саучешће породицама жртава напада у Њу Орлеансу (ФОТО)
МИНИСТАР спољних послова Србије Марко Ђурић изразио је вечерас саучешће породицама жртава у нападу који се рано јутрос догодио у Њу Орлеансу, у којем је погинуло десет људи.
Foto: FOTO TANJUG/ NEMANJA JOVANOVIĆ
Најмање 10 људи погинуло је данас, а 30 је повређено након што је возило улетело у гомилу људи у Улици Бурбон у Њу Орлеансу, а сумња се да је у питању терористички напад, саопштили су полиција Њу Орлеанса и градски званичници.
Мушкарац осумњичен за напад, идентификован је као амерички држављанин Шамсуд Дин Бахар Џабар (42), саопштио је Федерални истражни биро (ФБИ), наводећи да је у возилу којим је извршен напад нађена застава Исламске државе.
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
МНОГО ЈЕ ЛУДА, БРАТЕ, БЕЖИ! Шабан убеђивао водитеља да не жени певачицу: "Нађи неку фину!"
ПОКОЈНИ краљ народне музике, Шабан Шаулић, био је човек кога су сви обожавали, а многи и дан-данас памте његове савете и критике.
05. 11. 2025. у 10:44
Коментари (0)