ПОНУДИО ПОМОЋ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ: Председник Вучић разговарао са председником и премијером Црне Горе након масакра на Цетињу

01. 01. 2025. у 21:01

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић разговарао је са председником Црне Горе Јаковом Милатовићем и премијером Милојком Спајићем, након крвавог масакра на Цетињу, у којем је убијено најмање 11 лица, међу којима и двоје деце.

ПОНУДИО ПОМОЋ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ: Председник Вучић разговарао са председником и премијером Црне Горе након масакра на Цетињу

Фото: Танјуг/Јадранка Илић

Шеф наше државе је понудио сву помоћ Црној Гори која се сусрела са трагедијом у којој је масовни убица, у крвавом пиру, поред осталих жртава, убио и своје родитеље, али и двоје деце.

Подсетимо, језиви злочин који се данас догодио на Цетињу почео је у кафани, а полиција ЦГ је саопштина да је идентификован нападач Ацо Мартиновић (45) и да се налази у бекству.

Из Управе полиције апелују на грађане да остану присебни и да не напуштају стамбене објекте. Између осталих, убијени су: М.В., Р.М., Б.М. Рањено је и лице иницијала А.М. Нападач је убио и двоје малолетне деце.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО Захарова упутила мистериозну поруку Западу

"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".

01. 11. 2025. у 19:52

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Добила вест коју нико није очекивао